Johtokunta

Kurkijoki-Seuran johtokunta 2018

Puheenjohtaja:  Ahti Kurri

Yhteystiedot: ahti.kurri@elisanet.fi, Ukonkivenpolku 2 A 1, 01610 Vantaa,            puh. 050-373 9369 

Varapuheenjohtaja: Erkki Kare

Yhteystiedot: erkki.kare@gmail.com, Perkiöntie 41, 33960 Pirkkala,                      puh. 040-350 0710

Johtokunnan jäsen, jäsenasiat: Antti Laukkanen

Yhteystiedot: antti.t.laukkanen@gmail.com, Retkeilijänkatu 6A10, 00980 Helsinki, puh. 0400-769 808 

Johtokunnan jäsen, sihteeri: Niina Vaittinen

Yhteystiedot: niina.vaittinen88@gmail.com, Untuvaisentie 11 C20, 00820 Helsinki, puh. 040 - 076 3621 

Johtokunnan jäsen, rahastonhoitaja: Riitta Sainio

Yhteystiedot: riitta.sainio@elisanet.fi, osoite,                                              puh. 040-544 7582

Johtokunnan jäsen: Margit Räsänen

Yhteystiedot: margitrasa@gmail.com, Niittykulmantie 5 as 2, Helsinki 00440,              puh. 040-562 4690

Johtokunnan jäsen: Klaus Kilpi

Yhteystiedot: klaus.kilpi@welho.com, Gyldenintie 17 D 17, Helsinki 00200,                  puh. 040-867 0347