Johtokunta

Kurkijoki-Seuran johtokunta 2020

Puheenjohtaja: Ahti Kurri

Yhteystiedot: ahti.kurri@elisanet.fi, Ukonkivenpolku 2 A 1, 01610 Vantaa,            puh. 050-373 9369

Varapuheenjohtaja: Erkki Kare 

Yhteystiedot: erkki.kare@gmail.com, Perkiöntie 41, 33960 Pirkkala,                      puh. 040-350 0710 

Johtokunnan jäsen, jäsenrekisteri: Antti Laukkanen

Yhteystiedot: antti.t.laukkanen@gmail.com, Retkeilijänkatu 6A10, 00980 Helsinki, puh. 0400-769 808 

Johtokunnan jäsen, sihteeri: Niina Vaittinen

Yhteystiedot: niina.vaittinen88@gmail.com, Ulvilantie 23 F 74, 00350 Helsinki,      puh. 040-076 3621 

Johtokunnan jäsen, rahastonhoitaja, tuotemyynti: Riitta Sainio

Yhteystiedot: riitta.sainio@elisanet.fi, Vitsastie 18, 00390 Helsinki,                            puh. 040-544 7582

Johtokunnan jäsen: Eila Jantunen

Yhteystiedot: eila.jantunen1@gmail.com, Kiveläntie 4 A 2, 08700 Lohja,                puh. 050-320 1301

Johtokunnan jäsen: Esko Miikkulainen

Yhteystiedot: esko@miikkulainen.fi, Aurinkorinne 20, 25650 Strömma,                  puh. 050-1550